CodeArt » כמה עולה עיצוב לוגו לעסק?

כמה עולה עיצוב לוגו לעסק?

לוגו הוא כלי הכרחי של כל עסק שמתחיל את הצעדים הראשונים שלו בג'ונגל העסקי. המחירים של לוגואים יכול לנו בין כמה מאות שקלים לכמה עשרות אלפי שקלים ובמאמר של היום ננסה לנתח כמה עולה לוגו ממוצע לעסק, נסביר מה זה לוגו ולמה יש פערים כל כך גדולים בין המחירים השונים של עיצוב לוגואים.

כמה עולה עיצוב לוגו לעסק?

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

מה זה לוגו?

לוגו הוא סמל גרפי המייצג את החברה. זהו כלי חשוב לסייע במיתוג ושיווק החברה (לחצו למידע נוסף על מה זה מיתוג).

הלוגואים הפופולריים ביותר מכילים לעתים קרובות סמלים או טקסט, אותם ניתן לקשר לסיפור על הקמת המותג או היבט אחר של ההיסטוריה שלו.

ישנם סוגים רבים של לוגו: סימן מילים, סמל, סימן סמל. סמלי לוגו עשויים ממילים כייצוג חזותי שלהם עם אותיות כצורות כגון הלוגו של נייק.

לוגו החברה צריך להיות ייחודי ולא צריך להיות מסובך מדי כך שניתן לזהות אותו בקלות על ידי הקהל. הלוגו צריך להיות גם ייחודי ובלתי נשכח כדי שיוכל ליצור רשמים ארוכי טווח במוחם של הצרכנים.

חשוב גם לדעת שהלוגו הולך להופיע בכל האלמנטים של החברה כמו: באתר של העסק, במסגרת עיצוב באנרים, בכרטיס ביקור, בפליירים ועוד…

מחיר לוגו סטנדרטי ולוגו לחברות גדולות

המחיר הממוצע לעיצוב לוגו מתחיל מטווח מחירים של 500-1,000 ש"ח. למעצבי לוגו יהיו בדרך כלל חבילות ואפשרויות תמחור שונות שיתאימו לצרכים שלך. בנוסף, הם גם יציעו שיטות תשלום שונות כמו עלות בודדת רק לעיצוב לוגו או חבילת מיתוג שונה המכילה גם אלמנטים גרפיים נוספים שהעסק צריך בתחילת דרכו.

בדרך כלל העלויות של חבילת מיתוג יהיו נמוכות משמעותית מהעלויות של עיצוב לוגו בנפרד ולכן זה משהו שיש לקחת בחשבון וברצינות אם אתם מתכננים לבנות עסק יציב ואיכותי, וכמובן שיש לקחת בחשבון את התזרים מזומנים הקיים לפני ביצוע החלטה של כמה משקיעים.

בדרך כלל כאשר מדובר על עיצוב לוגו לחברות גדולות יותר או לעסקים שגייסו כספים בתחילת הדרך אז יהיה צורך בלוגו יוצר רציני הכולל גם שפה עיצובית ובניית אסטרטגיה. חלק זה יצריך מחקר יותר מעמיק של מטרות העסק ומתחרים ולכן המחיר שלו יהיה גבוהה באופן משמעותי מהמחיר שצוין כאן.

בדרך כלל חברות עיצוב גדולות יכולות לגבות בין כמה אלפי שקלים עבור עיצוב לוגו ולעיתים זה יכול גם להגיע לעשרות אלפי שקלים.

טיפים לעיצוב לוגו איכותי

עיצוב לוגו הוא תהליך חשוב. זה יכול לעשות או לשבור את העסק שלך. אבל עם הטיפים הנכונים, תוכל ליצור לוגו איכותי שישקף את הסגנון והאישיות שלך מבלי לשבור את הכיס.

קודם כל, זכרו שסמלים לא צריכים להיות מסובכים או חכמים כדי לבצע את העבודה שלהם. הם אמורים להתבלט ולזהות במהירות את העסק שלך, אז שמרו על פשטות.

נסו גופנים שונים עבור הלוגו שלך. אם אינכם בטוחים מאיפה להתחיל עם גופנים, חפשו השראה בגוגל פונסט כאשר אתם מעוניינים בפונטים חינמיים וקיימים גם אתרי פונטים ישראליים עם בחירת פונטים לא רעה אבל המחיר שלהם בדרך כלל מאוד גבוה.

בנוסף יש להימנע מתמונות קליפ ארט, איורים ושמות מותגים – אסור להשתמש באלמנטים האלה בלוגו כי הם עלולים לבלבל לקוחות והם לא נראים מקצועיים. השימוש בתמונות בכלל אסור במרבית מאתרי התמונות ושימוש ללא אישור יכול לגרום לכך שתקבלו תביעה משפטית שתחייב אתכם לשנות את הלוגו.

 

מאמר זה נכתב על ידי המעצבים המומחים של אתר ווב גרילה. אצלנו תוכלו למצוא עיצוב לוגואים ומיתוג עסקי בעלויות משתלמות לכל כיס וגם לעסקים קטנים.

כלי נגישות