CodeArt » בונה אתרים זול – רעיון טוב או שגיאה חמורה?

בונה אתרים זול – רעיון טוב או שגיאה חמורה?

בכל מה שקשור לקידום העסק שלכם, אין ספק שישנן הוצאות רבות המשפיעות על ההחלטות הכלכליות שלכם גם לעתיד העסק. בעלי עסקים רבים יחליטו לצמצם הוצאות דווקא במקומות קריטיים וזה בהחלט לא רעיון טוב. במידה והחלטתם לבנות אתר לעסק, חישבו טוב האם כדאי למצוא בונה אתרים זול או בונה אתרים מקצועי יותר? במאמר הבא נדבר על ההבדלים בין בחירת בונה אתרים מקצועי לבין בחירת בונה אתרים זול.

בונה אתרים זול – רעיון טוב או שגיאה חמורה?

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

בניית אתרים במחיר זול

אין ספק שתחום בניית האתרים, כמו כל תחום אחר, הוא מעט פרוץ. אנשי מקצוע רבים מגדירים את עצמם כמומחים בתחום, בעוד שהם נוטים לבנות אתרים זולים, לבחור חברות שרתי אחסון לא טובות, ודומיינים שפשוט לא מתאימים לעסק ולא מספיק איכותיים לאתר.

כמו בכל תחום, הזול הוא לא בהכרח לא טוב אבל במרבית המקרים זהו המצב ואתם מקבלים את מה שאתם משלמים (כמובן שהמצב גם הפוך ולא כל מה שיקר הוא גם איכותי). בעל עסק יודע שהוא חייב להשקיע בעסק שלו אחרת הוא פשוט לא ימריא, וזה כולל גם בניית אתר אינטרנט. אם כבר החלטתם ללכת על בניית אתר, חשוב שתפנו לבונה אתרים מקצועי ומומחה בתחום בעל הרבה שנות ניסיון, על מנת שיוכל להעניק לכם מהידע שלו ולתת לכם את המענה המתאים ביותר.

אפשר להגיד שבחיים דברים איכותיים עולים קצת יותר כסף. כמו למשל, לא הייתם רוכשים מקרר במחיר מאוד זול, וסביר להניח שהייתם רוכשים מקרר במחיר מעט גבוה בשביל שלא יתקלקל לאחר כמה חודשים. כך תדעו שאתם מקבלים משהו איכותי ולא מתפשרים על מקרר שיחזיק מעמד פחות זמן. כך זה גם בבניית אתרים.

תחשבו על זה ככה: אתר האינטרנט שלכם הוא התצוגה שלכם ברחבי האינטרנט, במנועי החיפוש. הוא מציג את העסק שלכם כפי שהוא אמור להיות מוצג. האם תרצו שזה יהיה מוצג בצורה לא טובה? בצורה זולה? שהעיצוב לא יהיה מספיק טוב, שחווית המשתמש תהיה גרועה ולקוחות יעזבו את האתר במקום להישאר? אין ספק שרכישת שירותיו של בונה אתרים זול היא שגיאה ומומלץ לקחת בונה אתרים מקצועי שיודע בדיוק מה הוא עושה.

כמה עולה לבנות אתר אינטרנט לעסק?

מבחינת המחיר, כמובן שכל בעל מקצוע לוקח מחיר שונה וזה בהחלט עניין אינדיבידואלי, אבל בואו נודה בזה: ממש לא מומלץ לשלם 700 ש"ח לבניית אתר כי זה פשוט בדיחה ואפילו לא מכסה את עלות הדברים הנוספים מסביב כמו אחסון בשרת, דומיין, התקנת הפלטפורמה בה יוקם האתר, ועוד. זהו בהחלט משהו ששווה להשקיע בו וגם שווה לברר מחירים בשוק ולבדוק בדיוק לאן אתם נכנסים.

איש מקצוע המנוסה בעולם הדיגיטל יידע להתאים את האתר שלכם בדיוק לדרישות, יעצב אותו בצורה הנעימה לעין, שמייצגת את העסק בצורה מעולה ומעבירה את המסר באופן ברור. האתר יהיה נוח לשימוש, כל הכפתורים יהיו מוצגים בצורה נגישה והלקוחות יידעו בדיוק איפה כל דבר נמצא ולאן להגיע באתר.

ככלל בדרך כלל בניית אתר תדמיתי כאשר אנחנו לא מדברים על עלות זולה במיוחד תתחיל מעלות של כמה אלפי שקלים. בתור המחיר חשוב להבין גם מה כלול ומה לא. למשל האם אחסון לאתר ודומיין כלולים במחיר? האם המחיר כולל גם כתיבת תוכן? האם נעשות פעולות כאלו ואחרות לקידום האתר בגוגל? האם האתר נבנה מתבנית מוכנה או בעיצוב בהתאמה אישית? כל זה ועוד דברים נוספים וחשובים ישפיעו על האתר שלכם ועל המחיר שבונה האתר יבקש שתשלמו.

בניית אתר זה דבר מאוד קריטי לכל בעל עסק. אמנם זו הוצאה יחסית גבוהה, אבל שום דבר לא משתווה לבניית אתר עם בעל מקצוע שיוכל לקדם את העסק שלכם ולעמוד בכל הדרישות והעדכונים שבניית אתר מצריך.

כלי נגישות